KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003288
nr 1600 3288
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Höstlandskap. Signerad. Olja på duk, 56x93 cm, yttermått inklusive ram: 76x111 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:50:26
500 kr
600 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl